TURKCE  |  ENGLISH

 

 

 

                  TİCARET ANLAYIŞIMIZ

    SERHAT TEKSTİL, 1998 yılında sektöre adımını atmıştır. Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız,toplam        kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma-geliştirme yaparak,standartlara uyarak sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur.

                

Firmamız bütün faaliyetlerini profesyonelce yaparak; hizmet esnasında ve sonrasında sizleri zor durumda bırakmayacak anlayışıyla tüm enerjisi ile çalışmaktadır. Firmamız faaliyet gösterdiği sektörde tanınan bir firma olarak kazandığı saygınlığı uzun yıllar boyunca sürdürme hedefindedir.

 

Sektörün öncü kuruluşlarından biri olma yolunda atmış olduğumuz adımların etkili sonuçlar vermesi sonucu büyüyen bir firma olarak sektörde bizi bulunduğumuz faaliyet alanında lider konuma getirmiştir. Müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak müşteri odaklı çalışmalarımızı daha üst seviyeye taşımak için daha çok çalışmaktayız.

                                                                                                                           

                                                                                                                                     Saygılarımızla...

 

Copyright © Serhat Tekstil Ltd. Sti. - Tüm Hakkı Saklıdır.                                                                                 KULLANIM ŞARTLARI